ZOO Wrocław

Vouchery

Rodzaj
Cena
Liczba
Wartość
Voucher Rodzinny 230
230.00
0.00
VOUCHER WAŻNY 90 DNI. JEDNORAZOWE WEJŚCIE. W DNIU WIZYTY VOUCHER NALEŻY WYMIENIĆ NA BILET W POK. Dwie osoby dorosłe wraz z maksymalnie trójką podopiecznych (dzieci od ukończenia 3. roku życia, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 21. roku życia jak i studenci do ukończenia 26. roku życia pod warunkiem, że przynajmniej jeden z opiekunów jest rodzicem studenta - podopiecznego). Warunkiem skorzystania z biletu w przypadku uczniów i studentów jest okazanie ważnej legitymacji.
Voucher Karta Normalna 120
120.00
0.00
VOUCHER WAŻNY 90 DNI. VOUCHER NALEŻY WYMIENIĆ NA KARTĘ ROCZNĄ W POK.
Voucher Karta Ulgowa 80
80.00
0.00
VOUCHER WAŻNY 90 DNI. VOUCHER NALEŻY WYMIENIĆ NA KARTĘ ROCZNĄ W POK. Karta roczna ulgowa przysługuje: dzieciom od ukończenia 3. roku życia do 7 lat, uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych do ukończenia 21. roku życia, dzieciom oraz młodzieży od 7 do 18 lat, nieobjętym obowiązkiem szkolnym z powodu choroby lub niepełnosprawności, emerytom i rencistom, osobom posiadającym orzeczenie Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności lub Legitymację Osoby Niepełnosprawnej, studentom do ukończenia 26. roku życia (karta traci ważność w dniu 26. urodzin bez względu na datę zakupu), warunkiem skorzystania z ulgi jest okazanie ważnej legitymacji, a w przypadku emerytów i rencistów dodatkowo dowodu osobistego lub Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej.
Voucher Normalny 70
70.00
0.00
VOUCHER WAŻNY 90 DNI. JEDNORAZOWE WEJŚCIE. W DNIU WIZYTY VOUCHER NALEŻY WYMIENIĆ NA BILET W POK.
Voucher Studencki 65
65.00
0.00
VOUCHER WAŻNY 90 DNI JEDNORAZOWE WEJŚCIE. W DNIU WIZYTY VOUCHER NALEŻY WYMIENIĆ NA BILET W POK. Bilet studencki przysługuje studentom szkół wyższych do ukończenia 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.
Voucher Ulgowy 60
60.00
0.00
VOUCHER WAŻNY 90 DNI JEDNORAZOWE WEJŚCIE. W DNIU WIZYTY VOUCHER NALEŻY WYMIENIĆ NA BILET W POK. DZIECI od ukończonego 3. roku życia do 7 lat, UCZNIOWIE szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy nie ukończyli 21. roku życia i okażą ważną legitymację szkolną. OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE po okazaniu ważnego orzeczenia Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności lub Legitymacji Osoby Niepełnosprawnej. EMERYCI I RENCIŚCI którzy okażą ważną legitymację emeryta lub rencisty oraz dowód osobisty. OPIEKUNOWIE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ w przypadku wejścia wraz z podopieczną osobą niepełnosprawną, która okaże ważne orzeczenie Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności lub ważną Legitymację osoby Niepełnosprawnej, pod warunkiem, iż osoba niepełnosprawna nie ukończyła 16 roku życia lub posiada odpowiedni dokument potwierdzający konieczność stałej opieki drugiej osoby . Za opiekuna uznaje się osobę, która ukończyła 13 rok życia.